Herman Ottó Országos Biológia Verseny 2018/2019.
 
A versenyre nevező iskolák száma: 12
Az iskolai fordulóban résztvevő versenyzők száma: 58
 
A tatabányai TIT Székházban megrendezett megyei döntő eredményei:
 
7. évfolyam

helyezés

tanuló

pont

felkészítő

iskola

1

Fekets Lilla

79

Tóthné Guba Zsuzsanna Vaszary János Általános Iskola, Tata

2

Lepsényi András

73

Tóthné Guba Zsuzsanna Vaszary János Általános Iskola, Tata

3

Kokas Nikoletta

70

Benis István Bakonysárkányi Fekete István Általános Iskola, Bakonysárkány

4

Szennay Borbála

68

Drexlerné Könyves Krisztina Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya

5

Kéri Jázmin Sára

58

Lányi Szilvia Bábolnai Általános Iskola, Bábolna

6

Cseszneg Fanni

54

Benis István Bakonysárkányi Fekete István Általános Iskola, Bakonysárkány

7

Haklits Hadasa Hajnalka

52

Erdősi Gáborné Ászári Jászai Mari Általános Iskola, Ászár

8

Hajnal Brigitta

50

Benis István Bakonysárkányi Fekete István Általános Iskola, Bakonysárkány

9

Bata Barnabás

47

Erdősi Gáborné Ászári Jászai Mari Általános Iskola, Ászár

9

Káfony-Házi Hella

47

Magyariné Sárdinecz Zsuzsanna Tatabányai Árpád Gimnázium, Tatabánya

10

Dibusz Liza

42

Lányi Szilvia Bábolnai Általános Iskola, Bábolna

11

Krüpl Nikolett Helga

39

Drexlerné Könyves Krisztina Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya

11

Szabó Anna Réka

39

Drexlerné Könyves Krisztina Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
 
8. évfolyam

helyezés

tanuló

pont

felkészítő

iskola

1

Vig Györgyi

84

Dr.Sopowné Balogh Elvira Bárdos László Gimnázium, Tatabánya

2

Tolnai Laura

77

Horváth Ágnes Lábatlani Arany J.Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Lábatlan

3

Svec Daniel

73

Lányi Szilvia Bábolnai Általános Iskola, Bábolna

4

Dunai Dominika

72

Horváth Ágnes Lábatlani Arany J.Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Lábatlan

4

Pokorny Olivér

72

Kis-Szölgyémi Judit Vitéz János Katolikus Általános Iskola, Esztergom

5

Szűcs Adél

60

Horváth Ágnes Lábatlani Arany J.Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Lábatlan

6

Hájos Miklós Péter

58

Kanyicska Gabriella Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium Óvoda és Általános Iskola, Esztergom

7

Südi Zsuzsa

52

Katonáné Timár Mária Tatabányai Árpád Gimnázium, Tatabánya

8

Kruska Pálma

48

Kovács Tibor Arany János Általános Iskola, Súr

9

Mári Lilla

44

Katonáné Timár Mária Tatabányai Árpád Gimnázium, Tatabánya

10

Folytek Ákos

41

Lisztes Csaba József  Attila  Általános Iskola, Oroszlány