Teleki Pál Országos Földrajz-földtan Verseny 2017/2018.
 
A versenyre nevező iskolák száma: 13
Az iskolai fordulóban résztvevő versenyzők száma: 118
 
A tatai Kőkúti Általános Iskolában megrendezett megyei döntő eredményei:
 
7. évfolyam

helyezés

tanuló

pont

felkészítő

             iskola

1

Lévai Dominik

70+

Lázár Ivetta Kőkúti Általános Iskola, Tata

2

Bakos Katinka

70

Répássy Lóránt Dózsakerti Váci Mihály Általános iskola, Tatabánya

3

Tóth Anna Mária

68

Jugovics Józsefné József Attila Általános Iskola, Oroszlány

4

Vlaicu Márk

56

Horváth Miklós Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom

5

Futó Bence

54

Zichó Zoltán Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom

6

Folytek Ákos

52

Jugovics Józsefné József Attila Általános Iskola, Oroszlány

7

Nagy Levente

51

Répássy Lóránt Dózsakerti Váci Mihály Általános iskola, Tatabánya

8

Bartha Milán Simon

47

Pozsárné Szeitl Ildikó Gárdonyi Géza Általános Iskola, Ács

8

Volincsák Luca

47

Zichó Zoltán Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom

9

Kalmár Barnabás

40

Lázár Ivetta Kőkúti Általános Iskola, Tata

10

Horváth Dániel

39

Lázár Ivetta Kőkúti Általános Iskola, Tata

11

Sánta Gergő

36

Horváth Miklós Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom

12

Bartha László Norbert

32

Bánfalvi Attila Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány

13

Fülöp Patrik

25

Gál-Vargadi Krisztina Kertvárosi Általános Iskola Verebély László utcai telephelye, Tatabánya

13

Gánics Botond Torda

25

Bánfalvi Attila Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány

14

Fehér Fanni Szeréna

22

Kovács Béla Attila Sárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola Cser Simon Tagiskolája

15

Oláh Ottó

19

Kovács Béla Attila Sárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola Cser Simon Tagiskolája
 
8. évfolyam

helyezés

tanuló

pont

felkészítő

                   iskola

1

Kappel Dorina

71+

Répássy Lóránt Dózsakerti Váci Mihály Általános iskola, Tatabánya

2

Varga Dániel

71

Lázár Ivetta Kőkúti Általános Iskola, Tata

3

Cseszneg Dorina

66

Benis István Fekete István Általános Iskola, Bakonysárkány

4

Gombási Róbert Krisztián

64

Bánfalvi Attila Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány

5

Hugyecz Sára

63

Dancsné Csöbönyei Csilla Gárdonyi Géza Általános Iskola, Ács

6

Zsula Karolina

60

Répássy Lóránt Dózsakerti Váci Mihály Általános iskola, Tatabánya

7

Koch Balázs

57

Lázár Ivetta Kőkúti Általános Iskola, Tata

8

Gargya Noémi Éva

54

Balpatakiné Pintér Zsuzsanna Árpád Gimnázium, Tatabánya

8

Révész Krisztián

54

Jugovics Józsefné József Attila Általános Iskola, Oroszlány

8

Varga Tamás

54

Benis István Fekete István Általános Iskola, Bakonysárkány

9

Juhos Bence Gábor

53

Kovács Béla Attila Sárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola Cser Simon Tagiskolája

10

Bazsó Mátyás

52

Horváthné Dózsa Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom

11

Rózsás Péter

50

Horváthné Dózsa Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom

11

Tóth Árpád

50

Schweininger Péter Bárdos László Gimnázium, Tatabánya

12

Nyitrai Réka

49

Balpatakiné Pintér Zsuzsanna Árpád Gimnázium, Tatabánya

13

Schwarczinger Dávid

44

Schweininger Péter Bárdos László Gimnázium, Tatabánya

14

Széles Adrienn

43

Réti András Vaszary János Általános Iskola, Tata

15

Süveg Eszter

42

Réti András Vaszary János Általános Iskola, Tata

16

Praveczki Zsófia Ildikó

36

Bánfalvi Attila Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány

17

Hadnagy Gergely

32

Bánfalvi Attila Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány