Teleki Pál Országos Földrajz-földtan Verseny 2016/2017.
 
A versenyre nevező iskolák száma: 13
Az iskolai fordulóban résztvevő versenyzők száma: 121
 
A tatai Kőkúti Általános Iskolában megrendezett megyei döntő eredményei:
 
7. évfolyam

helyezés

tanuló

pont

felkészítő

iskola

település

1

Hugyecz Sára

80

Dancsné Csöbönyei Csilla Gárdonyi Géza Általános Iskola Ács

2

Zsula Karolina

73

Répássy Lóránt Váci Mihály Általános Iskola Tatabánya

3

Varga Dániel

72

Lázár Ivetta, Selmeci Attiláné Kőkúti Általános Iskola Tata

4

Kempl Barnabás

68

Horváthné Dózsa Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola Komárom

5

Auer Kornél

63

Lázár Ivetta, Selmeci Attiláné Kőkúti Általános Iskola Tata

5

Varga Tamás

63

Benis István Fekete István Általános Iskola Bakonysárkány

6

Bazsó Mátyás

60

Horváthné Dózsa Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola Komárom

7

Fekets Anna

59

Réti András Vaszary János Általános Iskola Tata

8

Slampák Bence

57

Jugovics Józsefné József Attila Általános Iskola Oroszlány

9

Gunics Nóra

52

Réti András Vaszary János Általános Iskola Tata

9

Rózsás Péter

52

Horváthné Dózsa Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola Komárom

10

Juhos Bence

44

Kovács Béla Attila Cser Simon Általános Iskola Annavölgy

11

Torda Tamás

33

Szakács Tamás Sárberki Általános Iskola Tatabánya

12

Danis Balázs

31

Szemánné Dubovinszki Andrea Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány
 
8. évfolyam

helyezés

tanuló

pont

felkészítő

iskola

település

1

Mészáros Mátyás

78

Réti András Vaszary János Általános Iskola Tata

2

Beer Alexander

77

Répássy Lóránt Váci Mihály Általános Iskola Tatabánya

3

Gulyás Eszter Szimonetta

71

Benis István Fekete István Általános Iskola Bakonysárkány

3

Kecskeméti Balázs

71

Horváthné Dózsa Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola Komárom

4

Varga Vince

70

Zovitsné Aba Veronika Árpád Gimnázium Tatabánya

5

Czettisch Petra

68

Bánfalvi Attila Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

6

Lóczi Boglárka

67

Zovitsné Aba Veronika Árpád Gimnázium Tatabánya

7

Czettisch Kinga

64

Bánfalvi Attila Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

7

Féli Laura

64

Zichó Zoltán Petőfi Sándor Általános Iskola Komárom

7

Marton Zoltán

64

Jugovics Józsefné József Attila Általános Iskola Oroszlány

8

Szajkó Árpád

62

Zichó Zoltán Petőfi Sándor Általános Iskola Komárom

9

Dikácz Lora

59

Horváthné Dózsa Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola Komárom

9

Pordán Kata

59

Zovitsné Aba Veronika Árpád Gimnázium Tatabánya

10

Muraközy Mátyás

58

Drexlerné Könyves Krisztina Kodály Zoltán Általános Iskola Tatabánya

10

Németh Zsófia

58

Benis István Fekete István Általános Iskola Bakonysárkány

11

Karsai Bernadett

56

Réti András Vaszary János Általános Iskola Tata

12

Süle Kata

53

Drexlerné Könyves Krisztina Kodály Zoltán Általános Iskola Tatabánya

13

Vadkerti Sára

52

Zichó Zoltán Petőfi Sándor Általános Iskola Komárom