Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny 2017/2018.
 
A versenyre nevező iskolák száma: 11
Az iskolai fordulóban résztvevő versenyzők száma: 106 fő
 
A lábatlanii Arany János Általános Iskolában megrendezett megyei döntő eredményei:
 
5. évfolyam

helyezés

     tanuló

pont

     felkészítő      iskola

1

Kokas Nikoletta

83

Benis István Bakonysárkányi Fekete István Általános Iskola

2

Molnár Rebeka

80

Benis István Bakonysárkányi Fekete István Általános Iskola

3

Gubody Ádám

76

Horváth Ágnes Lábatlani Arany János Általános Iskola

4

Flórián Dávid

75

Müller Amália Vaszary János Általános Iskola, Tata

5

Judea-Farkas Bence

62

Müller Amália Vaszary János Általános Iskola, Tata

5

Trescsik Fanni

62

Beke Ildikó Petőfi Sándor Általános Iskola, Kisbér

6

Orosz Ádám

56

Müller Amália Vaszary János Általános Iskola, Tata

7

Ehrlich Panka

55

Rosta Lívia Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola

8

Kutyfalvi Petra

51

Beke Ildikó Petőfi Sándor Általános Iskola, Kisbér

9

Bojtor Zsuzsanna

50

Rosta Lívia Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola

10

Sárközi Hanna

43

Beke Ildikó Petőfi Sándor Általános Iskola, Kisbér

11

Jancsó Liliána

34

Rosta Lívia Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
 
6. évfolyam

helyezés

     tanuló

pont

     felkészítő      iskola

1

Rossz Koppány

97

Tóthné Guba Zsuzsanna Vaszary János Általános Iskola, Tata

2

Fekets Lilla

94

Tóthné Guba Zsuzsanna Vaszary János Általános Iskola, Tata

2

Lepsényi András

94

Tóthné Guba Zsuzsanna Vaszary János Általános Iskola, Tata

3

Hajnal Brigitta

91

Benis István Bakonysárkányi Fekete István Általános Iskola

4

Jeszenszky Ádám

89

Stark Mónika Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya

5

Hummel Lili

88

Pozsgai Bernadett Zafféry Károly Szalézi Középiskola, Nyergesújfalu

5

Kovács Lara Kinga

88

Horváth Ágnes Lábatlani Arany János Általános Iskola

5

Tóth Martin

88

Benis István Bakonysárkányi Fekete István Általános Iskola

6

Budai Kíra

86

Erdősi Gáborné Ászári Jászai Mari Általános Iskola

7

Káfony-Házi Hella

85

Stark Mónika Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya

8

Cseszneg Fanni

83

Benis István Bakonysárkányi Fekete István Általános Iskola

9

Szabó Anna Réka

82

Drexlerné Könyves Krisztina Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya

10

Török Jázmin Eszter

81

Jugovics Józsefné Oroszlányi József Attila  Általános Iskola

11

Krüpl Nikolett Helga

79

Drexlerné Könyves Krisztina Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya

12

Kéri Jázmin Sára

75

Lányi Szilvia Bábolnai Általános Iskola

12

Tőberling Brigitta

75

Pozsgai Bernadett Zafféry Károly Szalézi Középiskola, Nyergesújfalu

13

Bata Barnabás

69

Erdősi Gáborné Ászári Jászai Mari Általános Iskola

14

Dibusz Liza

67

Lányi Szilvia Bábolnai Általános Iskola

15

Fekete Miklós

64

Beke Ildikó Petőfi Sándor Általános Iskola, Kisbér

16

Nebella Zoé Eszter

46

Szemánné Dubovinszki Andrea Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola