TIT Hevessy György Kárpát-medencei Kémia Verseny 2018/2019.
 
A versenyre nevező iskolák száma: 19
Az iskolai fordulóban résztvevő versenyzők száma: 159 fő
 
A tatabányai Bolyai János Általános Iskolában megrendezett megyei döntő eredményei:
 
7. évfolyam

helyezés

tanuló

pont

felkészítő

iskola

1

Rossz Koppány

87

Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata

2

Valkó Kristóf

79

Kanyicska Gabriella Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom

3

Kaszper Sebestyén

74

Keppel Erdős Andrea Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium, Esztergom

4

Auer Bálint

65,5

Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata

5

Herke Zsombor

61,5

Jónásné Lukovics Katalin Bárdos László Gimnázium, Tatabánya

6

Smudla Levente

61

Kocsiné Jenei Erika Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya

7

Tasnádi Bálint

60,5

Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata

7

Tódor Álmos

60,5

Keppel Erdős Andrea Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium, Esztergom

8

Kusica Nadin

58,5

Fazekas Gáborné Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom

9

Tőkés Bence Márton

57

Tálosi Valéria Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya

10

Rigó Nóri

52,5

Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata

10

Szilágyi Bulcsú

52,5

Szalai Gizella Tatabányai Árpád Gimnázium, Tatabánya

11

Bélik Eszter

51,5

Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata

12

Bolehradsky Barnabás

48,5

Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata

13

Bánky Özséb

48

Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata

13

Kovács Levente István

48

Tálosi Valéria Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya

14

Szűcs Péter

47

Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata

15

Tóth Milla

46

Feketéné Varga Mária Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu

16

Lengyel Anna

45,5

Fazekas Gáborné Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom

17

Lőrincz Boldizsár

45

Benke Józsefné Ácsi Gárdonyi Géza Általános Iskola, Ács

18

Ölveczky Sára

42,5

Fazekas Gáborné Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom

19

Straub Csongor

41,5

Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata

20

Bús Máté András

40,5

Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata

21

Kertész Dániel

38,5

Tálosi Valéria Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya

22

Kovács Lara

38

Urbánné Titter Gabriella Lábatlani Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lábatlan

23

Zsoldos-Gusmanov Jevgenyij

37,5

Rovácsné Simon Erika Kőkúti Általános Iskola, Tata

24

Nebel Benjamin

36

Tálosi Valéria Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya

25

Horváth Maja

30

Gulyás Irén József Attila Általános Iskola, Esztergom

26

Fodor Kornél

29,5

Feketéné Varga Mária Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu

27

Sturm Melani

27,5

Gulyás Irén József Attila Általános Iskola, Esztergom

28

Laczó Dániel

26

Füzesi Zsanett Kertvárosi Bolyai János Általános Iskola, Tatabánya

29

Hinom Laura

25,5

Feketéné Varga Mária Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu

29

Lévai Ádám Kornél

25,5

Gulyás Irén József Attila Általános Iskola, Esztergom
 
8. évfolyam

helyezés

tanuló

pont

felkészítő

iskola

1

Horváth Gábor

63

Keil Andrea Eötvös József Általános Iskola, Dorog

2

Marek Sebestyén

59,5

Kanyicska Gabriella Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom

3

Lévai Dominik

58

Barsiné Pirityi Mária Kőkúti Általános Iskola, Tata

4

Lengyel Martin

56

Katonáné Timár Mária Tatabányai Árpád Gimnázium, Tatabánya

5

Molnár Csaba

53,0

Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata

6

Bánhidi Botond

52

Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata

6

Zsugya Lenke

52

Egyedné Hargitai Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom

7

Luterán Fanni

50,5

Katonáné Timár Mária Tatabányai Árpád Gimnázium, Tatabánya

8

Limpár Csenge

49

Keil Andrea Eötvös József Általános Iskola, Dorog

8

Nagy Enikő

49

Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata

9

Huszár Benedek

45,5

Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata

10

Pálfi Tamás

45

Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata

11

Vecsernyés Zsóka

44

Feketéné Varga Mária Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu

12

Albert Fanni

43,5

Kis-Szölgyémi Judit Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya

13

Horváth Dalma

42,5

Egyedné Hargitai Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom

14

Vlaicu Márk

39,5

Egyedné Hargitai Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom

15

Farkas Bence

39

Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata

16

Ágoston Réka

38,5

Egyedné Hargitai Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom

17

Waluga Alexander

38

Kis-Szölgyémi Judit Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya

18

Bertalanits Enikő

37,5

Egyedné Hargitai Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom

18

Pozsonyi Krisztina

37,5

Füzesi Zsanett Kertvárosi Bolyai János Általános Iskola, Tatabánya

19

Lentulai Bence

35,5

Pozsgayné Tóth Ildikó Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye, Tata

20

Katona Máté

32,5

Pozsgayné Tóth Ildikó Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye, Tata

21

Tolnai Laura

31,5

Urbánné Titter Gabriella Lábatlani Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lábatlan

22

Kis-Prumik Levente

31

Pozsgayné Tóth Ildikó Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye, Tata

23

Szenczi Egon

30,5

Kis-Szölgyémi Judit Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya

24

Szabó Tamara

28

Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata

25

Csicsai Bajnok

27,5

Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata

26

Balogh Boglárka

26,5

Feketéné Varga Mária Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu

26

Sulics Barnabás

26,5

Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata

27

Horváth Zalán János

26

Kis-Szölgyémi Judit Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya

28

Pályi Lili

24

Urbánné Titter Gabriella Lábatlani Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lábatlan

29

Rácz Anna

23,5

Lotzné Nemesházi Zsuzsanna Hunyadi Mátyás Általános Iskola,  Oroszlány

30

Éberle Félix

22,5

Urbánné Titter Gabriella Lábatlani Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lábatlan

30

Németh Krisztián

22,5

Lovas Jánosné Petőfi Sándor Általános Iskola, Kisbér

31

Komeiner Albert

20,5

Feketéné Varga Mária Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu

32

Füle Dániel

14,5

Feketéné Varga Mária Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu

33

Tóth Kevin

11,5

Füzesi Zsanett Kertvárosi Bolyai János Általános Iskola, Tatabánya

34

Götz Tamás Márk

10

Füzesi Zsanett Kertvárosi Bolyai János Általános Iskola, Tatabánya