Kalmár László Országos Matematika Verseny 2016/2017.
 
A versenyre nevező iskolák száma: 29
Az iskolai fordulóban résztvevő versenyzők száma: 845
 
A tatai Kőkúti Általános Iskolában megrendezett megyei döntő eredményei:
 
3. évfolyam

helyezés

tanuló

pont

felkészítő

iskola

település

1

Perneczky László

21

Molnárné Fribiczer Zsuzsanna Kőkúti Általános Iskola Tata

1

Verő Réka

21

Ulrich Zoltánné Arany János Általános Iskola Lábatlan

2

Gombási Noémi Renáta

20

Némethné Pál Rita Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

3

Eszenyi Leila

19

Vollár Miklósné, Honeczy Andrea Vitéz János Katolikus Általános Iskola Esztergom

4

Kocsis Péter

17

Czinderné Francsics Judit Bábolnai Általános Iskola Bábolna

5

Kárpáti Zsófia

15

Baumann Zsuzsanna III. Béla Általános Iskola Tát

5

Pataki Gyöngyvér

15

Vollár Miklósné, Honeczy Andrea Vitéz János Katolikus Általános Iskola Esztergom

6

Szabó Péter

14

Pisut Zsuzsa Petőfi Sándor Általános Iskola Kisbér

7

Vavrovics Ádám

13

Baumann Zsuzsanna III. Béla Általános Iskola Tát

8

Spindler Bertalan

12

Némethné Pál Rita Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

9

Erős Barnabás

10

Brunner Bernadett Bolyai János Általános Iskola Tatabánya

10

Krasznai Krisztián

8

Baumann Zsuzsanna III. Béla Általános Iskola Tát

10

Parák Ivett

8

Vollár Miklósné, Honeczy Andrea Vitéz János Katolikus Általános Iskola Esztergom

11

Padányi-Török Andor

4

Ulrich Zoltánné Arany János Általános Iskola Lábatlan
  
4. évfolyam

helyezés

tanuló

pont

felkészítő

iskola

település

1

Kun-Baumann Bálint

25

Reményi Zsuzsanna Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. Dorog

2

Víg Benjámin

24

Bognárné Sill Erika Óvárosi Általános Iskola Tatabánya

3

Holyba Kata Mária

23

Reményi Zsuzsanna Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. Dorog

4

Gimesi Donát

22

Honéczy Andrea, Bognár Péterné Vitéz János Katolikus Általános Iskola Esztergom

5

Vassy Viola

21

Bognár Péterné Vitéz János Katolikus Általános Iskola Esztergom

6

Koloszár Míra

20

Reményi Zsuzsanna Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. Dorog

7

Bognár Balázs

18

Kenderné Fonda Ágnes Fazekas utcai Általános Iskola Tata

7

Farkas Lili

18

Gazda-Pusztainé Véber Gabriella Fekete Lajos Szlovák Nemzetiségi Ált. Isk. Tardos

8

Pergel Szonja Maja

16

Reményi Zsuzsanna Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. Dorog

9

Molnár Bianka

12

Mészárosné Fehérvári Mónika Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

9

Musicz Lorina

12

Knappné Tölgyes Katalin Kőkúti Általános Iskola Tata

10

Karvaj Ákos

11

Mészárosné Fehérvári Mónika Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

10

Praveczki Tamás

11

Mészárosné Fehérvári Mónika Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

11

Kollár Gergely Álmos

10,5

Reményi Zsuzsanna Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. Dorog

12

Nádasi Lívia

9,5

Reményi Zsuzsanna Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. Dorog
 
5. évfolyam

helyezés

tanuló

pont

felkészítő

iskola

település

1

Vodicska Csenge

26

Takács Anikó, Béni András Dobó Katalin Gimnázium Esztergom

2

Szabadi Botond

23

Takács Anikó Dobó Katalin Gimnázium Esztergom

3

Cserép Ádám

22

Takács Anikó Dobó Katalin Gimnázium Esztergom

4

Hartmann Blanka

18

Lakné Illés Zsuzsanna Fazekas utcai Általános Iskola Tata

4

Szanda Zsófia

18

Frankel Beatrix Kőkúti Általános Iskola Tata

5

Szollár Anna

17

Takács Anikó Dobó Katalin Gimnázium Esztergom

6

Nagy Benjámin Máté

16

Nyakasné Szigetvári Zita Vaszary János Általános Iskola Tata

7

Lendvai Márton

15

Kovaliczky Istvánné Sárberki Általános Iskola Tatabánya

8

Hideg Hanna

12

Farkas Gáborné Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

9

Petró Péter

11

Takács Anikó, Béni András Dobó Katalin Gimnázium Esztergom

9

Fekete Benedek

11

Mészárosné Nagy Éva Vaszary János Általános Iskola Tata

10

Zsoldos Gusmanov Jevgenyij

6

Urbancsokné Takács Ildikó Kőkúti Általános Iskola Tata

10

Vassy Botond

6

Takács Anikó, Béni András Dobó Katalin Gimnázium Esztergom
 
6. évfolyam

helyezés

tanuló

pont

felkészítő

iskola

település

1

Szabó Tamás

28

Egri Andrea Dózsa Gy. Általános Iskola Komárom

2

Bertalanits Enikő

26

Egyedné Hargitai Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola Komárom

3

Jordán András

25

Kovácsné Németh Mária Feszty Árpád Általános Iskola Komárom

3

Csizmadia Dóra

25

Mihalovics Györgyi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. Dorog

4

Zsembery András

23

Ságiné Szlovák Erzsébet Árpád-házi Szt. Erzsébet Gimn. és  Ált. Isk. Esztergom

5

Horváth Dalma

22

Egyedné Hargitai Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola Komárom

6

Rácz Anna

21

Huma Erzsébet Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

7

Varga Emma

20

Kőhalmi Zoltánné Kőkúti Általános Iskola Tata

8

Kiss Viktor

19

Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola Tata

9

Józsi-Tóth Márk

18

Huma Erzsébet Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

10

Tatai-Szűcs Emma

13

Huma Erzsébet Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

11

Árva-File Balázs

12

Huma Erzsébet Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

11

Péterfi Liza

12

Huma Erzsébet Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

12

Szajkó Sándor

5

Egri Andrea Dózsa Gy. Általános Iskola Komárom
 
7. évfolyam

helyezés

tanuló

pont

felkészítő

iskola

település

1

Varga Dániel

19

Barsiné Pirityi Mária Kőkúti Általános Iskola Tata

2

Szollár Zorka

16

Markó Irén Dobó Katalin Gimnázium Esztergom

3

Gombási Róbert Krisztián

15

Huma Erzsébet Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

3

Koch Balázs

15

Barsiné Pirityi Mária Kőkúti Általános Iskola Tata

3

Engler Csilla

15

Barsiné Pirityi Mária Kőkúti Általános Iskola Tata

4

Adorján Adrienn

10

Csermák Júlia Bárdos László Gimnázium Tatabánya

5

Geiszt Zsombor

7

Huma Erzsébet Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

6

Kollár Bendegúz

6

Huma Erzsébet Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány
  
8. évfolyam

helyezés

tanuló

pont

felkészítő

iskola

település

1

Varga Vince

17

Siposné Mátyási Edit Árpád Gimnázium Tatabánya

2

Veisz Andor

16

Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola Tata

3

Nagy Márton

15

Kőhalmi Zoltánné Kőkúti Általános Iskola Tata

4

Dózsa Gábor

12

Egyedné Hargitai Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola Komárom

4

Karsai Bernadett

12

Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola Tata

5

Czettisch Petra

11

Veilandics Béláné Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

6

Takács Máté

10

Kőhalmi Zoltánné Kőkúti Általános Iskola Tata

7

Czettisch Kinga

9

Veilandics Béláné Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány

8

Oravecz Dóra

6

Frankel Beatrix Kőkúti Általános Iskola Tata

9

Marencsik Milán

5

Wencz János Zafféry Károly Szalézi Középiskola Nyergesújfalu