TIT Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2018/2019.

A versenyre nevező iskolák száma: 12

Az iskolai fordulóban résztvevő versenyzők száma: 58

 

A tatabányai TIT Székházban megrendezett megyei döntő eredményei:

 

  1. évfolyam
helyezés tanuló pont felkészítő iskola
1 Fekets Lilla 79 Tóthné Guba Zsuzsanna Vaszary János Általános Iskola, Tata
2 Lepsényi András 73 Tóthné Guba Zsuzsanna Vaszary János Általános Iskola, Tata
3 Kokas Nikoletta 70 Benis István Bakonysárkányi Fekete István Általános Iskola, Bakonysárkány
4 Szennay Borbála 68 Drexlerné Könyves Krisztina Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
5 Kéri Jázmin Sára 58 Lányi Szilvia Bábolnai Általános Iskola, Bábolna
6 Cseszneg Fanni 54 Benis István Bakonysárkányi Fekete István Általános Iskola, Bakonysárkány
7 Haklits Hadasa Hajnalka 52 Erdősi Gáborné Ászári Jászai Mari Általános Iskola, Ászár
8 Hajnal Brigitta 50 Benis István Bakonysárkányi Fekete István Általános Iskola, Bakonysárkány
9 Bata Barnabás 47 Erdősi Gáborné Ászári Jászai Mari Általános Iskola, Ászár
9 Káfony-Házi Hella 47 Magyariné Sárdinecz Zsuzsanna Tatabányai Árpád Gimnázium, Tatabánya
10 Dibusz Liza 42 Lányi Szilvia Bábolnai Általános Iskola, Bábolna
11 Krüpl Nikolett Helga 39 Drexlerné Könyves Krisztina Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
11 Szabó Anna Réka 39 Drexlerné Könyves Krisztina Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya

 

  1. évfolyam
helyezés tanuló pont felkészítő iskola
1 Vig Györgyi 84 Dr.Sopowné Balogh Elvira Bárdos László Gimnázium, Tatabánya
2 Tolnai Laura 77 Horváth Ágnes Lábatlani Arany J.Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Lábatlan
3 Svec Daniel 73 Lányi Szilvia Bábolnai Általános Iskola, Bábolna
4 Dunai Dominika 72 Horváth Ágnes Lábatlani Arany J.Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Lábatlan
4 Pokorny Olivér 72 Kis-Szölgyémi Judit Vitéz János Katolikus Általános Iskola, Esztergom
5 Szűcs Adél 60 Horváth Ágnes Lábatlani Arany J.Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Lábatlan
6 Hájos Miklós Péter 58 Kanyicska Gabriella Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
7 Südi Zsuzsa 52 Katonáné Timár Mária Tatabányai Árpád Gimnázium, Tatabánya
8 Kruska Pálma 48 Kovács Tibor Arany János Általános Iskola, Súr
9 Mári Lilla 44 Katonáné Timár Mária Tatabányai Árpád Gimnázium, Tatabánya
10 Folytek Ákos 41 Lisztes Csaba József  Attila  Általános Iskola, Oroszlány