TIT Hevessy György Kárpát-medencei Kémia Verseny 2018/2019.

TIT Hevessy György Kárpát-medencei Kémia Verseny 2018/2019.

 

A versenyre nevező iskolák száma: 19

Az iskolai fordulóban résztvevő versenyzők száma: 159 fő

 

A tatabányai Bolyai János Általános Iskolában megrendezett megyei döntő eredményei:

 

  1. évfolyam
helyezés tanuló pont felkészítő iskola
1 Rossz Koppány 87 Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata
2 Valkó Kristóf 79 Kanyicska Gabriella Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
3 Kaszper Sebestyén 74 Keppel Erdős Andrea Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium, Esztergom
4 Auer Bálint 65,5 Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata
5 Herke Zsombor 61,5 Jónásné Lukovics Katalin Bárdos László Gimnázium, Tatabánya
6 Smudla Levente 61 Kocsiné Jenei Erika Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
7 Tasnádi Bálint 60,5 Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata
7 Tódor Álmos 60,5 Keppel Erdős Andrea Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium, Esztergom
8 Kusica Nadin 58,5 Fazekas Gáborné Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
9 Tőkés Bence Márton 57 Tálosi Valéria Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya
10 Rigó Nóri 52,5 Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata
10 Szilágyi Bulcsú 52,5 Szalai Gizella Tatabányai Árpád Gimnázium, Tatabánya
11 Bélik Eszter 51,5 Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata
12 Bolehradsky Barnabás 48,5 Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata
13 Bánky Özséb 48 Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata
13 Kovács Levente István 48 Tálosi Valéria Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya
14 Szűcs Péter 47 Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata
15 Tóth Milla 46 Feketéné Varga Mária Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu
16 Lengyel Anna 45,5 Fazekas Gáborné Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
17 Lőrincz Boldizsár 45 Benke Józsefné Ácsi Gárdonyi Géza Általános Iskola, Ács
18 Ölveczky Sára 42,5 Fazekas Gáborné Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
19 Straub Csongor 41,5 Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata
20 Bús Máté András 40,5 Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata
21 Kertész Dániel 38,5 Tálosi Valéria Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya
22 Kovács Lara 38 Urbánné Titter Gabriella Lábatlani Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lábatlan
23 Zsoldos-Gusmanov Jevgenyij 37,5 Rovácsné Simon Erika Kőkúti Általános Iskola, Tata
24 Nebel Benjamin 36 Tálosi Valéria Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya
25 Horváth Maja 30 Gulyás Irén József Attila Általános Iskola, Esztergom
26 Fodor Kornél 29,5 Feketéné Varga Mária Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu
27 Sturm Melani 27,5 Gulyás Irén József Attila Általános Iskola, Esztergom
28 Laczó Dániel 26 Füzesi Zsanett Kertvárosi Bolyai János Általános Iskola, Tatabánya
29 Hinom Laura 25,5 Feketéné Varga Mária Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu
29 Lévai Ádám Kornél 25,5 Gulyás Irén József Attila Általános Iskola, Esztergom

 

  1. évfolyam
helyezés tanuló pont felkészítő iskola
1 Horváth Gábor 63 Keil Andrea Eötvös József Általános Iskola, Dorog
2 Marek Sebestyén 59,5 Kanyicska Gabriella Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
3 Lévai Dominik 58 Barsiné Pirityi Mária Kőkúti Általános Iskola, Tata
4 Lengyel Martin 56 Katonáné Timár Mária Tatabányai Árpád Gimnázium, Tatabánya
5 Molnár Csaba 53,0 Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata
6 Bánhidi Botond 52 Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata
6 Zsugya Lenke 52 Egyedné Hargitai Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7 Luterán Fanni 50,5 Katonáné Timár Mária Tatabányai Árpád Gimnázium, Tatabánya
8 Limpár Csenge 49 Keil Andrea Eötvös József Általános Iskola, Dorog
8 Nagy Enikő 49 Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata
9 Huszár Benedek 45,5 Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata
10 Pálfi Tamás 45 Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata
11 Vecsernyés Zsóka 44 Feketéné Varga Mária Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu
12 Albert Fanni 43,5 Kis-Szölgyémi Judit Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya
13 Horváth Dalma 42,5 Egyedné Hargitai Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
14 Vlaicu Márk 39,5 Egyedné Hargitai Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
15 Farkas Bence 39 Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata
16 Ágoston Réka 38,5 Egyedné Hargitai Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
17 Waluga Alexander 38 Kis-Szölgyémi Judit Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya
18 Bertalanits Enikő 37,5 Egyedné Hargitai Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
18 Pozsonyi Krisztina 37,5 Füzesi Zsanett Kertvárosi Bolyai János Általános Iskola, Tatabánya
19 Lentulai Bence 35,5 Pozsgayné Tóth Ildikó Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye, Tata
20 Katona Máté 32,5 Pozsgayné Tóth Ildikó Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye, Tata
21 Tolnai Laura 31,5 Urbánné Titter Gabriella Lábatlani Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lábatlan
22 Kis-Prumik Levente 31 Pozsgayné Tóth Ildikó Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye, Tata
23 Szenczi Egon 30,5 Kis-Szölgyémi Judit Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya
24 Szabó Tamara 28 Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata
25 Csicsai Bajnok 27,5 Csalainé Csengődi Judit Vaszary János Általános Iskola, Tata
26 Balogh Boglárka 26,5 Feketéné Varga Mária Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu
26 Sulics Barnabás 26,5 Pozsgayné Tóth Ildikó Tatai Református Gimnázium, Tata
27 Horváth Zalán János 26 Kis-Szölgyémi Judit Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya
28 Pályi Lili 24 Urbánné Titter Gabriella Lábatlani Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lábatlan
29 Rácz Anna 23,5 Lotzné Nemesházi Zsuzsanna Hunyadi Mátyás Általános Iskola,  Oroszlány
30 Éberle Félix 22,5 Urbánné Titter Gabriella Lábatlani Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lábatlan
30 Németh Krisztián 22,5 Lovas Jánosné Petőfi Sándor Általános Iskola, Kisbér
31 Komeiner Albert 20,5 Feketéné Varga Mária Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu
32 Füle Dániel 14,5 Feketéné Varga Mária Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu
33 Tóth Kevin 11,5 Füzesi Zsanett Kertvárosi Bolyai János Általános Iskola, Tatabánya
34 Götz Tamás Márk 10 Füzesi Zsanett Kertvárosi Bolyai János Általános Iskola, Tatabánya