TIT Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-földtan Verseny 2018/2019.

A versenyre nevező iskolák száma: 14

Az iskolai fordulóban résztvevő versenyzők száma: 122

 

A tatai Kőkúti Általános Iskolában megrendezett megyei döntő eredményei:

 

  1. évfolyam
helyezés tanuló pont felkészítő iskola
1 Prech Kitti 86 Répássy Lóránt Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
2 Kulcsár-Elek Hanga 82 Kiss judit Árpád-házi Szt.Erzsébet Gimnázium, Esztergom
3 Tóth Martin 80 Benis István Bakonysárkányi Fekete István Általános Iskola, Bakonysárkány
4 Szanda Zsófia 75 Lázár Ivetta Kőkúti Általános Iskola, Tata
5 Vörös Bence 67 Horváthné Dózsa Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6 Éder Viktória Lili 65 Répássy Lóránt Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
7 Horváth Alíz 63 Horváthné Dózsa Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8 Papp Kristóf 60 Kovács Béla Attila Sárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola Cser Simon Tagiskolája, Annavölgy
9 Vörös Barnabás 56 Dancsné Csöbönyei Csilla Ácsi Gárdonyi Géza Ált.Iskola, Ács
10 Domján Vanessza 50 Horváthné Dózsa Ildikó Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
11 Kiss Eszter 49 Kiss judit Árpád-házi Szt.Erzsébet Gimnázium, Esztergom
12 Hohl Márton 42 Kiss judit Árpád-házi Szt.Erzsébet Gimnázium, Esztergom
13 Duics Richard 41 Bánfalvi Attila Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány
14 Kocsi-Horváth Eliza 37 Zichó Zoltán Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
15 Varga Benedek 34 Kovács Béla Attila Sárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola Cser Simon Tagiskolája, Annavölgy

 

  1. évfolyam
helyezés tanuló pont felkészítő iskola
1 Bakos Katinka 82 Répássy Lóránt Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
2 Waluga Alexander 78 Móroczné Tóth Katalin Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Esztergom
3 Tóth Anna Mária 67 Jugovics Józsefné Oroszlányi József Attila Általános Iskola, Oroszlány
4 Futó Bence 64 Zichó Zoltán Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
5 Lévai Dominik 62 Lázár Ivetta Kőkúti Általános Iskola, Tata
5 Rácz Anna 62 Bánfalvi Attila Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány
6 Szabó Júlia 59 Lázár Ivetta Kőkúti Általános Iskola, Tata
6 Szabó Zsolt László 59 Balpatakiné Pintér Zsuzsanna Tatabányai Árpád Gimnázium, Tatabánya
7 Vlaicu Márk 57 Horváth Miklós Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8 Kalmár Barnabás 55 Lázár Ivetta Kőkúti Általános Iskola, Tata
8 Nagy Levente 55 Répássy Lóránt Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya
8 Pokorny Olivér 55 Móroczné Tóth Katalin Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Esztergom
9 Sánta Gergő 53 Horváth Miklós Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
10 Vigh Márk 48 Vargáné Gíber Lilla Vaszary János általános Iskola, Tata
11 Pálfi Tamás 47 Vargáné Gíber Lilla Vaszary János általános Iskola, Tata
12 Péterfi Liza 45 Bánfalvi Attila Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány
13 Kürti Laura 43 Bánfalvi Attila Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány
14 Fülöp Patrik 35 Gál-Vargadi Krisztina Kertvárosi Általános Iskola Verebély László utcai telephelye, Tatabánya
15 Fülöp Dominik 23 Gál-Vargadi Krisztina Kertvárosi Általános Iskola Verebély László utcai telephelye, Tatabánya