TIT Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-földtan Verseny 2020/2021.

A versenyre nevező iskolák száma: 10

Az iskolai fordulóban résztvevő versenyzők száma: 59

A megyei döntő eredményei:

 

  1. évfolyam
helyezés tanuló pont felkészítő iskola
1 Koppány Kata Borbála 87   Feszty Árpád Általános Iskola
2 Lázár Dóra 84   Feszty Árpád Általános Iskola
3 Vida Ramón 75   Bakonysárkányi Fekete István Általnos Iskola
4 Rada Kitti Alexandra 68 Szomódi Íriszkert Általános Iskola
5 Marosi Luca 63 Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye
6 Imeli Dóra 62 Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye
6 Miklós Panna 62 Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye
7 Csirke Fruzsina 61 Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye
7 Katona Réka 61 Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye
8 Szegedi Dávid 58 Szomódi Íriszkert Általános Iskola
9 Herpai Péter 56 Oroszlányi Hunyadi Mátyás Altalános Iskola
10 Nagy Kincső 55 Szomódi Íriszkert Általános Iskola
11 Vida Janka 54 Oroszlányi Hunyadi Mátyás Altalános Iskola
11 Kovács-Oláh Nóra 54 Feszty Árpád Általános Iskola
12 Fülöp Anita 52 Oroszlányi Hunyadi Mátyás Altalános Iskola
13 Ludas Enikő 48 Szomódi Íriszkert Általános Iskola
13 Elek József 48 Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola
14 Somogyi Zita 46 Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye
15 Szabó Janka 45 Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye
16 Kovács Viktor 43 Szomódi Íriszkert Általános Iskola
17 Dudi Nikolett 39 Szomódi Íriszkert Általános Iskola
17 Prokay Soma 39 Szomódi Íriszkert Általános Iskola
18 Tornyos Herold Dániel 34 Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola

 

  1. évfolyam
helyezés tanuló pont felkészítő iskola
1 Lengyel Réka 98   Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola
2 Kádas Dániel 94   Kőkúti Általános Iskola 
2 Kishalmi András 94   Kőkúti Általános Iskola 
3 Kokas Nikoletta 88   Bakonysárkányi Fekete István Általnos Iskola
4 Szabó Bíborka 87 Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye
5 Baudentisztl Katalin 86 Szomódi Íriszkert Általános Iskola
6 Hováth Viktória 84 Bakonysárkányi Fekete István Általnos Iskola
7 Tóth Anita 83 Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola
8 Judea-Farkas Bence 81 Vaszary János Általános Iskola
8 Plangár Zsanett 81 Szomódi Íriszkert Általános Iskola
9 Molnár Rebeka 80 Bakonysárkányi Fekete István Általnos Iskola
10 Puksa Luca 75 Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
11 Tót-Angyal Dávid 67 Szomódi Íriszkert Általános Iskola
12 Feczkó Márton 65 Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
13 Rúzsa Nikoletta 57 Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye
14 Képes Botond 27 Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye